Září 2009

POTM 10/09

28. září 2009 v 7:43 POTM
1)

2)

3)

4)


Neyo neví, co s písněmi pro Michaela

28. září 2009 v 7:38 News
"Sedím tu a přemýšlím, jestli je dát někomu jinému, nebo nevydat vůbec. Nevím. Písně, které jsem pro něj napsal, měly být jeho, takže bych se cítil divně, kdybych je měl dát někomu jinému. Lidé mi říkají, ať je nazpívám sám, ale to je to samé. Měly být pro Mika. Takže je to pořád o tom samém. Sedím tu doma, poslouchám je, a přemýšlím, co budu dělat dál a co vlastně chci dělat." Podle Neya byly písně, na kterých dělal s Michaelem, veselé a rychlé. "Michael nechtěl dělat žádné negativní písně, jen pozitivní. A musely být melodické. Říkal mi, že to musí mít silné melodie - aby byli lidi schopni odposlouchat půlku a začít si zpívat s ním."


Reedice knihy Moonwalk vychází v ČR

28. září 2009 v 7:37 News
V říjnu vychází v českém vydání jediná autobiografie M. Jacksona Moonwalk. Práva získalo nakladatelství IFP Publishing a titul vyjde ve stejné době i v USA. Poprvé autobiografie vyšla v roce 1988 nakladatelstvím DoubleDay za redakce Jacqueline Kennedy Onassisové, která zde v té době pracovala jako externí redaktor. Kniha se stala číslem jedna v žebříčku New York Times Bestsellers. Celkově se jen v USA prodalo 500.000 výtisků. Nové vydání bude obsahovat kromě textu samotného Michaela Jacksona také předmluvu od "osoby velmi známé ve světě showbusinessu, která měla k Michaelovi velmi blízko" a také bude obsahovat doslov nakladatele Shaye Arehearta, který spolupracoval již na původním vydání s Jasqueline Kennedy Onassisovou.


Mám to za sebou!

25. září 2009 v 15:44 Message
Dneska jsem ve škole měla mluvní cvičení nebo prostě přednes. Musela jsem 2-3 minuty mluvit před třídou na vybrané téma. Jedno z nich bylo: Osobnost kterou obdivuji. Je myslím jasné koho jsem si vybrala ;) Z těhle věcí jsem vždycky nervózní protože mi není dvakrát příjemný před tolika lidma mluvit, ale myslela jsem si že to bude horší. Nečekaně sem byla uplně v pohodě =D =D Mluvila jsem teda o Mikovi. Bylo těžký to všechno shrnout jenom do 2 minut, protože bych byla schopná o něm kecat dva dny =D Nakonec jsem schytala potlesk a jedničku do žákajdy takže se to vyplatilo =D

Jestli máte zájem si přečíst jak to vypadalo můžete tady:free image host

Singl This is it vychází 12.10., poté se dočkáme alba This is it

24. září 2009 v 6:17 News
Nový singl Michaela Jacksona s názvem This is it vyjde celosvětově 12.10. Brzy poté Sony Music Entertainment's Columbia/Epic Label Group vydají dvojcédéčko This is it. Toto 2CD vyjde 26.10. Disk 1 bude obsahovat největší hity Michaela Jacksona tak, jak se po sobě objeví ve filmu. Disk 2 bude končit dvěmi verzemi písně This is it a bude také obsahovat mluvenou verzi Michaelovy básně "Planet Earth".


Nová píseň se bude jmenovat This is it

24. září 2009 v 6:16 News
Nová píseň, která se objevuje ve filmu This is it bude mít stejný název a objeví se na 2CD soundtracku k filmu. Ten bude vydán ihned po tom, co skončí promítání filmu v kinech. Píseň produkuje John McClain.


Vyhrajte výlet na premiéru filmu Michael Jackson´s This Is It v USA!

24. září 2009 v 6:15 News
Televize Nova vypsala úžasnou soutěž. Vyhrajte týdenní zájezd pro dvě osoby do Los Angeles a zúčastněte se slavnostní světové premiéry filmu Michael Jackson´s This Is It. Stačí, když do konce září pošlete vaše video, ve kterém přezpíváte část jedné z nejznámějších písní krále popu Black or White. Kromě exkluzivní možnosti zúčastnit se světové premiéry filmu pro vás bude připraven po celou dobu zajímavý program. Čeká vás navštěva Hollywoodského muzea voskových figurín (Wax Museum), tour po lokaci Thrilleru Halloweenský karneval. Zájezd, který se uskuteční v termínu od 26. 10. až 1. 11. 2009 zahrnuje ubytování, stravu a zpáteční letenky pro dvě osoby. Podmínky a další informace na stránkách Snídaně s Novou
Madonna vzpomíná na Michaela

24. září 2009 v 6:14 News
Zpěvačka Madonna si pamatuje na Michaela jako na nesmělého a ostýchavého. "Strávili jsme spolu dost času a napsala jsem pro něj nějaké texty, ale on nechtěl být až tak provokativní. Když jsem se dozvěděla, že zemřel, první slovo, které mě napadlo, bylo "opuštěn". Všichni jsme ho opustili, zabalili a zavřeli do krabice, na kterou jsme napsali "podivín". Cítila jsem bolest, když jsem viděla, co všechno o něm média říkaly a psaly - věci jako že obtěžoval malé děti - a přitom neměli jediný důkaz. Mě se to stalo také. Když jsem adoptovala Davida, obvinili mě, že jsem ho unesla."Návštěvnost 14.9. - 20.9. 2009

21. září 2009 v 19:20 Statistic
Navstevnost za minuly tyden (14.9. 2009 - 20.9. 2009) je:
Pondeli: 49
Utery: 40
Streda: 48
Ctvrtek: 42
Patek: 37
Sobota: 37
Nedele: 45

Celkem: 298
Děkuji!

Photoshoot 2.5

18. září 2009 v 6:09 Photoshoots
Počet fotek: 5

free image host free image host free image host free image host free image host

Jermaine Jackson v Late Show

18. září 2009 v 6:06 News
Jermain mluvil v TV v Irsku o tom, proč zrušil koncert ve Vídni. "Rozhodli jsme se to udělat v Anglii, protože to nabíralo spíš politický ráz a to by se Michaelovi nelíbilo." Jermain samozřejmě mluvil i o smrti Michaela. Na světě je tolik zlých lidí, kteří se snaží překroutit to, v co věříte, v něco odporného. Michael miloval děti. Byl jejich hlasem. Řeknu vám, byla to konspirace. Cožpak je náhoda, že v den, kdy vyjde jeho kompilace Number ones se vznese toto obvinění. Chcete jeho katalog, tak uděláme něco, na co nalákáme pozornost veřejnosti a v klidu ho sebereme." Jermaine se rozplakal, když mluvil o dnu, kdy zemřel Michael. "Když jsem dorazil do nemocnice, objal jsem maminku a chtěl jsem ho vidět. Když jsem přišel do té mistnosti, viděl jsem svého malého bratra ležet tam naprosto bez života, " plakal Jermaine. "Michael vypadal úplně v klidu. Políbil jsem ho a řekl mu, že ho miluju. Pak jsem odešel, ale koukal se na něj přes skleněné dveře a jen přemýšlel, čím vším si přes svůj život prošel. Co všechno musel překonat. Lidé nechápou, jaký byl. Snažil se ukázal lidem, že svět není o penězích, zajímal se o všechno co mohl zlěpšit. Chápejte, on byl tak dobrý člověk. Milióny lidí to ale oceňovali. Fanoušci se nenechali odehnat médii, protože věděli. Je to moc těžké, protože cítím, jako bych ztratil část sebe. Každý v rodině to cítí."

Whitney Houston vzpomíná na Michaela

18. září 2009 v 6:05 News
V TV rozhovoru Whitney řekla, že smrt Michaela pro ní byla šokem a úplně ji zdeptala. "Mám tolik krásných vzpomínek na něj," zadržovala Whitney slzy, "Znám jeho rodinu alespoň dvacet let. Tohle prostě nemůže být pravda. Nemůže." Whitney mluvila o tom, že byla s Michaelem v kontaktu v době jeho soudu. "Mluvil se mnou hodně po telefonu, ale něchtěl se sejít osobně. Nikdy jsem nepotkala nikoho jako on. Jsem tak smutná, že to skončilo takto.


Joe Jackson: Miluji svého syna

16. září 2009 v 19:42 News
V rozhovoru pro televizi Fox 5 Joseph Jackson, Michaelův otec, řekl: "Lidé si myslí, že jsme mezi sebou s Michaelem měli pořád problémy, ale to není pravda. Myslím, že je důležité, abyste si uvědomili, jak moc miluji svého syna." Joseph také dodal, že s režisérem Paulem de Angelo připravuje film Destination Fame o dětech, kteřé se snaží být slavné a co to všechno obnáší. Na video rozhovoru se podívejte zde.Děti stále oplakávají otce

16. září 2009 v 19:41 News
Podle televize ABC je na tom nejhůře 7letý Blanket, který pláče každou noc a nespí. Paris se snaží vyrovnat se ztrátou po svém - hodně čte, maluje a telefonuje s kamarády. Prince zase hraje počítačové hry. Vzdělávací poradce Tony Buzan, kterého Michael najal, aby mu poradil ohledně vzdělání a výchovy, vzpomíná: "Děti si byly se svým otcem velmi blízko. Když přijížděly ze školy, utíkaly z auta za tatínkem tak rychle, že to snad ani rychleji nešlo." Děti teď bude hlídat speciálně vycvičená ochranka specializující se na únosy. Rodina se obává, že by byly snadným terčem.


Návštěvnost 7.9. - 13.9. 2009

14. září 2009 v 18:39 Statistic
Navstevnost za minuly tyden (7.9. 2009 - 13.9. 2009) je:
Pondeli: 56
Utery: 63
Streda: 54
Ctvrtek: 50
Patek: 46
Sobota: 57
Nedele: 45

Celkem: 371
Děkuji moc!

Photoshoot 2.4

14. září 2009 v 6:06 Photoshoots
Počet fotek: 6

free image host free image host free image host free image host free image host

Ukázka na trailer k This is it

14. září 2009 v 6:04 Videos
Vypadá to dobře, moc se na to těším!


Ukázky z traileru k This is it

13. září 2009 v 9:15 News
Na MTV se objevily ukázky z traileru k filmu This is it, který bude zveřejněn během hudebních cen v neděli.

Koncert ve Vídni se odkládá

12. září 2009 v 8:06 News
Vídeňský tribute koncert, který se měl odehrát 26.9. v Schoenbrunnu ve Vídni se odkládá na červen 2010 v Londýně. Odehraje se ve aréně Wembley. Oficiálním důvodem jsou učinkující. Pro mnoho z nich je toto datum problémové a nemohli by se dostavit. Jermaine Jackson k tomu řekl: "Spousta hvězd by se chtěla tohoto charitativního koncertu zúčastnit, ale nejsou schopni si v tuto chvíli udělat čas. Celé jsme to ještě jednou promysleli a dospěli jsme k názoru, že potřebujeme více času na přípravu koncertu. Teď máme 8 měsíců dát dohromady fenomenální show, a ne jen pár týdnů. Tento týden jsem navštívil Londýn a řekl si, že Michael tam chtěl uspořádat své koncerty. Měli bychom následovat jeho přání." Peníze za lístky vám budou vráceny.