Prosinec 2009

Nový rok

31. prosince 2009 v 11:02 Message
Doufám že jste si letošní Vánoce užili a dostali jste pod stromeček co jste si přáli. Já jsem spokojená a dárek který mě mile potěšil a udělal mi největší radost se objevil v minulém příspěvku. A co jste dostali vy? Pochlubte se! Nic méně, rok 2009 nám přinesl ztrátu Michaela a tak chci aby tento rok už konečně skončil, protože na něj budu mít vždycky smutné vzpomínky a to nemluvím jen o jeho smrti. Protože je 31.12. tedy poslední den roku 2009, chci Všem SBčkům a návštěvníkům mého blogu popřát mnoho úspěchů do Nového roku 2010, hodně štěstí, zdraví a doufám že se tu budeme vídat i v tom následujícím roce. Užijte si Silvestr a s pitím to moc nepřehánějte :D :)

Michael Jackson Live

27. prosince 2009 v 18:44 News
Na poslední večer roku 2009 si TV Barrandov přichystala do programu poslední živé vystoupení krále popu z New Yorské Madison Square Garden. Jedná se o koncert Michaela Jacksona k 30 letům jeho působení v showbusinessu v české televizní premiéře. Uskutečnil se 10. září 2001, tedy den před osudným 11. září. Já osobně televizi Barrandov nemám ale určitě se následující dny na internetu objeví odkaz ke stažení, takže jestli ji také nemáte naladěnou počkejte si, protože sem hodím download link. Tento koncert už jsem viděla ale ve špatné kvalitě z youtube a musím říct že je fenomenální. Je to můj nejoblíbenější koncert Michaela...

Krásné Vánoce...

27. prosince 2009 v 18:38 Message
Tak jak jste si je užili? Já báječně. Jsem opravdu maximálně spokojená. Pod stromečkem jsem našla plno skvělých dárků ale nejvíc mě potěšila knížka Michael Jackson "Král popu" - 1958-2009 kterou už jsem dočetla včera večer =D Je úžasná a dozvěděla jsem se v ní to, co jsem ještě ani nevěděla nemluvě o fotografiích které v ní jsou. Jestli jí nemáte, tak neváhejte a kupte si ji, nebudete litovat ;) A co vy? Jak jste prožili Vánoce a co jste dostali?

David Gest připravuje dokument Michaelovi

27. prosince 2009 v 18:28 News
Gest doufá, že díky jeho pořadu si lidé uvědomí, že Michael byl jedním z nějvětších umělců co kdy žili. V pořadu se objeví i záznamy jeho rozhovorů s Michaelem, které Gest díky kontaktům s Michaelem získal. Gest k tomu říká: "Doufám, že lidé uvidí opravdového muže, který miloval lidi a děti, kterým chtěl zajistit dětství, které on nikdy neměl."

FBI odtajnilo záznamy o Michaelovi

27. prosince 2009 v 18:28 News
FBI odtajnila 300stránkové záznamy o Michaelovi, které vedla od roku 1992. Mnoho stránek se týká nějakého šíleného muže, který Michaela sledoval a vyhrožoval zabitím prezidentovi a také tvrdil, že spáchá sériové vraždy. Muž byl později zatčen. Zbytek dokumentu tvoří záznamy od roku 2003, kdy se zapojilo i FBI do vyšetřování údajného zneužívání dítěte Michaelem.

Z dokumentu je jasné, že na Michaela nebylo nic nalezeno. FBI monitorovala Michaela přes 10 let a za tu dobu nenašla jediný důkaz. Podle Michaelova obhájce z té doby, Thomase Mesereau, "Michael nebyl žádný kriminálník a nebyl pedofil. Vyšetřovalo ho tolik agentur, FBI nebyla jediná, a nikdo nic nenašel. To jen znovu dokazuje, že byl nevinen."

Dále z dokumentů vyplývá, že po zatčení Michaela v roce 2004 se úřady obávaly teroristického útoku na soudní budovu, ve které se odehrával proces. Díky obrovskému zájmu médií by byli snadný cíl.

Merry X-Mas!

23. prosince 2009 v 20:52 Message
Tak a máme je tu zas! Chci Vám všem už dnes popřát šťastné a veselé Vánoce, protože zítra se sem už asi nedostanu. Určitě jste byli všichni celý rok hodní tak na Vás zítra čeká kupa dárků pod stromečkem. Upřímě jsem zvědavá co tam najdu (jestli teda vůbec něco dostanu xD) a ikdyž nejsou zrovna kupy sněhu, tak si zítřek užijte naplno =o) Jediná věc co mě na letošních Vánocích znepokojuje je to, že v rodině Jacksonových u vánočního stromku bude chybět Michael. Nebude tak moct vidět své děti jak si užívají dárky ale Vánoce jsou čas, kdy jsou všichni spolu a tak věřím, že od chvíle co tu s námi Mike není, tu s námi o to víc bude zítra na štědrý den. Cítím to...Veselé Vánoce! <3

Doléhá to na mě...zase...=´(

14. prosince 2009 v 11:24 Message
Ahoj všichni! Všimli jste si že teď zase moc nepřidávám články. Chci Vám moc poděkovat za pochvalu designu, je do vánoční nálady s veselými barvami. Já se ale nemám moc vesele =o/ Tenhle článek nemusíte číst, protože bude asi trochu delší ale kdyby jste si ho náhodou přečetli, budu ráda a doufám že to pochopíte...

Michael dostane cenu Grammy za celoživotní dílo

13. prosince 2009 v 14:41 News
Při udílení cen Grammy na konci ledna dostane Michael Jackson speciální cenu za celoživotní dílo. Společně s ním ji dostane i Leonard Cohen a country legenda Loretta Lynn.

Hlasujte o největší zprávě roku 2009

13. prosince 2009 v 14:40 News
Agentura AP a Facebook se spojili, aby zjistili, co lidé pokládají za největší příběh roku 2009. Samozřejmě je tam také Michael. Když půjdete hlasovat, musíte vybrat svých top 10 zpráv tak, že je přesunete do pravého panelu. Poté zakončíte hlasování kliknutím na odkaz dole. TOP STORIES 2009.

Design 0.4

12. prosince 2009 v 11:11 Designes
Spokojenost: 96%
Design by: teddy-girl
Od: 1.11. - 12.12. 2009

Přidejte se na Facebooku

5. prosince 2009 v 21:30 Message
Zdravím Vás všechny! Doufám že jste si dnes užili Mikuláše, popř. ještě užíváte a doufám že mi Vás čerti neodnesli :D Mám tu pro Vás menší zprávu. Na facebooku jsem založila jednu skupinu o Michaelovi. Najdete ji tady. Takže budu moc ráda když se přidáte =)

R. Kelly: Michael je důvod proč jsem tu

5. prosince 2009 v 21:27 News
Zpěvák R.Kelly promluvil o svém vztahu k Michaelovi. "Když jsem uviděl na youtube video, jak Michael paří na moji písničku, vůbec jsem tomu nemohl uvěřit. Víte, vyhrál jsem spoustu cen a moje písničky se dostaly do různých koutů světa, ale nechápal jsem, co jsem dokázal, dokud jsem neuviděl Michaela Jacksona pařit na moji písničku. Pak jsme se s Michaelem bavili a on mi řekl, ať pro něj napíšu píseň jako Ignition, ale já mu řekl, že taková píseň je jako Thriller, neobjeví se dvakrát za sebou. " Podle R.Kellyho je Michael největším důvodem proč je nyní v šoubyznysu. "Nebýt jeho, tak tu nejsem. Michael Jackson je pryč, a je to jako by náš hudební duch odešel s ním."