News

Ne-yo promluvil o písních, které napsal pro Michaela

8. srpna 2010 v 17:47
k
Zpěvák Ne-yo promluvil o své spolupráci s Michaelem Jacksonem, pro kterého napsal desítku písní, které ovšem nikdy nebyly dokončeny. Ne-yo zatím neví, co dělat s písněmi. "Mám je ve svém archivu, ale nevím co s nimi. Nemohu je prodat někomu jinému a ani je nemůžu sám nazpívat, to by nebylo fér. Takže nevím. Budu na nich sedět a čekat co bude."

Sídlo, kde zemřel Michael Jackson, je k prodeji za půl miliardy

8. srpna 2010 v 17:45
jm
Luxusní sídlo nacházející se na bohatém předměstí Los Angeles v Holmby Hills, kde 25. června 2009 zemřel král popu Michael Jackson, bylo dáno do prodeje ze téměř 29 miliónů dolarů (cca 543 miliónů korun). Podle organizátorů prodeje se již přihlásilo mnoho zájemců, vzhledem k Jacksonově popularitě se ale rozhodli všechny potenciální kupce důkladně prověřit.

Jacksonovi lékaři se vyhnou soudu

31. července 2010 v 9:28
mj
Šest lékařů a jedna sestra před rokem zesnulého zpěváka Michaela Jacksona, které kalifornské úřady v souvislosti s hudebníkovou smrtí vyšetřovaly, byli zbaveni obvinění. Státní prokurátor to podle stanice CNN uvedl ve středu. Vyšetřovatelé nenašli dostatek důkazů, aby doporučili soudní stíhání. Pouze lékař, který použil falešné jméno, když zpěvákovi těsně před smrtí předepsal léky, by mohl být potrestán lékárnickou komorou, doplnila CNN. Jacksonova osobního lékaře Conrada Murraye se vyšetřování netýkalo. Murray dál čelí obvinění z neúmyslného zabití.

Rodney Jerkins vydá nové album Michaela Jacksona

28. července 2010 v 13:18
df
Producent Rodney "Dark Child" Jerkins spolupracoval s Michaelem na albu Invincible (2001) a z tohoto období má spoustu nevydaných písní. Rodney řekl, že ho čeká ještě spoustu vyřizování, ale album určitě vyjde. Také dodal, že ho Michael hodně naučil a spolupráci s ním bere jako požehnání.

Rok blogu

28. července 2010 v 9:54
dfg
Dnes je to přesně rok co jsem založila tenhle blog. Znovu připomínám že je založený jako památka a úcta Králi popu. Ikdyž to jednu dobu vypadalo že s blogem skončím (pravý důvod říkat nechci, je to osobní ale má to spojitost s Michaelem) tak jsem ho nedokázala zrušit. Bylo by mi to potom líto, protože jsem se na něm opravdu nadřela a stále mě to blogování baví. Taky chci poděkovat všem současným i bývalým SBčkům za to, že sem chodily. Díky Vám mám takovou návštěvnost. Takže doufám že příště bude článek s titulkem "2 roky blogu",  "tři roky blogu" atd...:))

Happy B-Day Blanket!

21. února 2010 v 14:33
Dnes 21.února slaví své krásné 8. narozeniny Prince Michael II. neboli Blanket. Přeji proto hodně štastí, zdraví a lásky.

MJ Nation

20. února 2010 v 10:21
Anketa o to, která země má Michaela nejvíc ráda je ukončená. Podívejte se tady jak to dopadlo. Česká republika je na skvělém 6. místě. Ríkáte si že to mohlo být lepší? Já taky, ale v porovnání s Polskem, Ruskem nebo Ukrajinou jsme sakra malý stát a když jsme předhonili i USA, myslím že se nemáme za co stydět. Naopak!

Hledám SB!

19. února 2010 v 16:57
Zdravím!
Chtěla bych vás o něco poprosit. Na svém druhém blogu o seriálu Útěk z vězení (Prison Break) hledám nové sbčka. Jestli byste měli zájem byla bych vám moc vděčná kdybyste se mnou někdo spřátelil i tam. Můžete se na něj podívat tady. Kdyžtak se mi ozvěte tam. Děkuju předem.

xoxo teddy-girl

Stanice metra v New Yorku dostane nový kabát

19. února 2010 v 9:39
Stanici metra Hoyt-Schermerhorn v Brooklynu, kde se natáčel klip Michaela Jacksona - Bad, vymalují umělci ve jménu Michaela. Celý projekt musí být ještě schválen, ale vzhledem k tomu, že se předpokládá velký zájem turistů, radní projekt nejspíš schválí.

Happy B-Day Prince!

19. února 2010 v 9:37
Všem jsem vám psala na blog ale ještě jednou se omlouvám že jsem tady skoro měsíc nebyla. Je to kvůli té otravné škole. Jsem v devítce a budu dělat příjmačky takže opravdu nemám čas. Ten měsíc nebo dva to ještě budu muset vydržet ale pak sem budu chodit hodně často jako o prázdninách. Chtěla bych opožděně popřát Princi Michaelovi, který 13. února oslavil své 13. narozeniny. Takže dodatečně všechno nejlepší! =o)

Janet o svém životě po smrti Michaela

22. ledna 2010 v 18:35
V rozhovoru pro Gotham Magazine vyjádřila Janet své pocity ohledně jejího života po smrti Michaela. Řekla, že se cítí téměř sobecky, že si svůj život užívá. "Když vám lidé říkají, že život jde dál, je to pravda. Nemůžete přestat žít svůj život. Ten fakt se prostě stane součástí vás a vy jdete dál. Někdy se cítím sobecky, když si užívám svou práci. Musím jít dál. Jsou samozřejmě dny, kdy je to těžší než obvykle." Janet v současné době připravuje nové album a také autobiografickou knihu.

Hlasujte

6. ledna 2010 v 16:20
Na tomto odkazu probíhá světová anketa kde mezi sebou soupeří různé země z různých světadílů. Jde to to, která země má Michaela nejvíc ráda. Proto hlasujte pro Českou republiku. Zatím jsme na skvělém třetím místě ale máme i na víc protože Michael je pro nás všechno nebo se mýlím?

Michael Jackson Live

27. prosince 2009 v 18:44
Na poslední večer roku 2009 si TV Barrandov přichystala do programu poslední živé vystoupení krále popu z New Yorské Madison Square Garden. Jedná se o koncert Michaela Jacksona k 30 letům jeho působení v showbusinessu v české televizní premiéře. Uskutečnil se 10. září 2001, tedy den před osudným 11. září. Já osobně televizi Barrandov nemám ale určitě se následující dny na internetu objeví odkaz ke stažení, takže jestli ji také nemáte naladěnou počkejte si, protože sem hodím download link. Tento koncert už jsem viděla ale ve špatné kvalitě z youtube a musím říct že je fenomenální. Je to můj nejoblíbenější koncert Michaela...

David Gest připravuje dokument Michaelovi

27. prosince 2009 v 18:28
Gest doufá, že díky jeho pořadu si lidé uvědomí, že Michael byl jedním z nějvětších umělců co kdy žili. V pořadu se objeví i záznamy jeho rozhovorů s Michaelem, které Gest díky kontaktům s Michaelem získal. Gest k tomu říká: "Doufám, že lidé uvidí opravdového muže, který miloval lidi a děti, kterým chtěl zajistit dětství, které on nikdy neměl."

FBI odtajnilo záznamy o Michaelovi

27. prosince 2009 v 18:28
FBI odtajnila 300stránkové záznamy o Michaelovi, které vedla od roku 1992. Mnoho stránek se týká nějakého šíleného muže, který Michaela sledoval a vyhrožoval zabitím prezidentovi a také tvrdil, že spáchá sériové vraždy. Muž byl později zatčen. Zbytek dokumentu tvoří záznamy od roku 2003, kdy se zapojilo i FBI do vyšetřování údajného zneužívání dítěte Michaelem.

Z dokumentu je jasné, že na Michaela nebylo nic nalezeno. FBI monitorovala Michaela přes 10 let a za tu dobu nenašla jediný důkaz. Podle Michaelova obhájce z té doby, Thomase Mesereau, "Michael nebyl žádný kriminálník a nebyl pedofil. Vyšetřovalo ho tolik agentur, FBI nebyla jediná, a nikdo nic nenašel. To jen znovu dokazuje, že byl nevinen."

Dále z dokumentů vyplývá, že po zatčení Michaela v roce 2004 se úřady obávaly teroristického útoku na soudní budovu, ve které se odehrával proces. Díky obrovskému zájmu médií by byli snadný cíl.

Michael dostane cenu Grammy za celoživotní dílo

13. prosince 2009 v 14:41
Při udílení cen Grammy na konci ledna dostane Michael Jackson speciální cenu za celoživotní dílo. Společně s ním ji dostane i Leonard Cohen a country legenda Loretta Lynn.

Hlasujte o největší zprávě roku 2009

13. prosince 2009 v 14:40
Agentura AP a Facebook se spojili, aby zjistili, co lidé pokládají za největší příběh roku 2009. Samozřejmě je tam také Michael. Když půjdete hlasovat, musíte vybrat svých top 10 zpráv tak, že je přesunete do pravého panelu. Poté zakončíte hlasování kliknutím na odkaz dole. TOP STORIES 2009.

R. Kelly: Michael je důvod proč jsem tu

5. prosince 2009 v 21:27
Zpěvák R.Kelly promluvil o svém vztahu k Michaelovi. "Když jsem uviděl na youtube video, jak Michael paří na moji písničku, vůbec jsem tomu nemohl uvěřit. Víte, vyhrál jsem spoustu cen a moje písničky se dostaly do různých koutů světa, ale nechápal jsem, co jsem dokázal, dokud jsem neuviděl Michaela Jacksona pařit na moji písničku. Pak jsme se s Michaelem bavili a on mi řekl, ať pro něj napíšu píseň jako Ignition, ale já mu řekl, že taková píseň je jako Thriller, neobjeví se dvakrát za sebou. " Podle R.Kellyho je Michael největším důvodem proč je nyní v šoubyznysu. "Nebýt jeho, tak tu nejsem. Michael Jackson je pryč, a je to jako by náš hudební duch odešel s ním."

Plakát v BRAVU!

29. listopadu 2009 v 19:51
V novém čísle BRAVA je plakát Michaela. Jsem moc ráda že ho tam dali, protože ta fotka je nádherná. Moc mu to tam sluší! Už mi visí na skříni. Jestli ještě nemáte, určitě si kupte ;)

Hlasujte pro Michaela

29. listopadu 2009 v 19:24
Na oficiální stránce Madison Square Garden můžete hlasovat pro Michaela za nejlepší koncert. Michaelův se odehrál v září 2001 ke 30. výročí jeho kariéry. První místo má zatím Christina Aguilera, hned za ní je právě Michael takže hlasujte, protože vyhrát si rozhodně zaslouží. Ten koncert byl fenomenální ;)
 
 

Reklama